Młodszy Konsultant Techniczny

Zadania:

  • Podstawy SAS (4GL, EG)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane techniczne)
  • Zaangażowanie, dokładność, samodzielność, dociekliwość
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych elementów technicznych i biznesowych
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Wysokie umiejętności komunikacji z klientem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w projekcie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: podstaw SQL i unix (shell)
  • Mile widziane doświadczenie w analizie i zbieraniu wymagań biznesowych

Oferujemy:

  • Wybraną przez kandydata formę zatrudnienia
  • Pracę w projektach w Polsce i całym regionie SEMEA, w najciekawszych projektach wdrożeń rozwiązań antyfraudowych, w szczególności wydajnych rozwiązań do detekcji real time nadużyć w transakcjach finansowych
  • Benefity pracownicze – opieka medyczna (również dla rodziny), ubezpieczenie grupowe, karnet sportowy, kurs angielskiego on-line, vouchery na produkty i wydarzenia
  • Laptop, telefon służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym na Bielanach (metro Marymont)
  • Pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji