Konsultant Techniczny SAS

Zadania:
Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało uczestnictwo we wdrożeniach i/lub utrzymaniu rozwiązań opartych o technologię SAS dla największych przedsiębiorstw w kraju. Jako (Senior) Consultant będziesz realizować innowacyjne projekty i stale poszerzać swoją wiedzę w wybranej przez siebie ścieżce kariery.

Dodatkowo będziesz miał/a szansę na:

  • Wykorzystywanie w codziennej pracy wiodących technologii
  • Bardzo duży potencjał do rozwoju w zakresie kreowania, implementacji oraz zarządzania wdrożeniami technologii analitycznych, Big Data i Business Intelligence
  • Współpracę z ekspertami branżowymi i technologicznymi ze strony SCS Expert, SAS Institute oraz ich partnerów i klientów
  • Możliwość czerpania z doświadczeń korporacji międzynarodowej
  • Pracę dla klientów reprezentujących wiodące marki na rynku polskim i międzynarodowym

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych w tym praktyczna znajomość SQL
  • Praktyczna znajomość SAS 4GL
  • Znajomość problematyki hurtowni danych i procesów ETL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawne komunikowanie się oraz posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Samodzielność, umiejętność pracy zespołowej, zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia
  • Benefity: opieka medyczna (również dla partnera/rodziny), ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport, kurs języka angielskiego on-line, system kafeteryjny tj. vouchery na produkty i wydarzenia
  • Dostęp do różnych technologii oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (m.in. szkolenia w zakresie technologii SAS)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy oraz zespół, którzy zawsze chętnie Ci pomoże
  • Najlepsze praktyki w zakresie rozwoju i wdrożeń oprogramowania
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość uczestniczenia w imprezach organizowanych przez naszych partnerów
  • Świeże owoce oraz nieograniczony dostęp do pysznej kawy i herbaty każdego dnia 😊

Jak aplikować?

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@scsexpert.com

Prosimy również o wklejenie w CV poniższej klauzuli w celu przetwarzania danych osobowych przez SCS Expert w procesie rekrutacji:„Wyrażam zgodę dla SCS Expert Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018  roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 2018.1000 z dnia 2018.05.24).”