Konsultant Utrzymania – Technical Consultant

Zadania:

  • administracja środowiskiem SAS
  • identyfikacja, rozwiązywanie i dokumentowanie pojawiających się problemów i incydentów
  • monitorowanie i nadzorowanie pracy środowiska
  • wdrażanie zmian w utrzymywanych systemach
  • pomoc techniczna dla użytkowników systemu
  • udział w rozwoju i testowaniu utrzymywanych systemów
  • analizowanie zapotrzebowania klientów utrzymywanych systemów
  • możliwa praca w trybie zmianowym

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane techniczne)
  • znajomość środowisk Unix/Linux (w tym programowania w bash/sh) preferowany RedHat/Centos
  • znajomość relacyjnych baz danych (Oracle lub PostgreSQL) oraz języka SQL
  • znajomość technologii SAS (Administracja, 4GL, ETL) (opcjonalne)
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność, dociekliwość, zdolność i chęć szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność analizy logów aplikacji
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków Java lub Python oraz technologii Hadoop

Oferujemy:

  • Wybraną przez kandydata formę zatrudnienia
  • Benefity pracownicze – opieka medyczna (również dla rodziny), ubezpieczenie grupowe, karnet sportowy, kurs angielskiego on-line, vouchery na produkty i wydarzenia
  • Laptop, telefon służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym na Bielanach (metro Marymont)
  • Pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji